๐๐๐ ๐
Vanmorgen ben ik na het ontbijt aan het werk gegaan. Vanmiddag ben ik naar het postkantoor geweest om een pakketje weg te brengen. Een mevrouw heeft bij mij het boek โPrikkelstormโ besteld. Ik ben laatst naar de lezing van Leon geweest bij ‘Krachtstek’ in Wognum; ik heb daar een paar van mijn kaartjes neergelegd. Volgens mij heeft ze een kaartje gepakt, mijn website gezien en het boek besteld. Ik kan me vergissen, maar ze heeft het boek in ieder geval besteld. Mooi toch ๐.
Verder ben ik in Son naar โde Soepkomโ en naar de supermarkt gegaan. Ben ook bij ‘Kado & Zo’ geweest om een paar bedankkaarten te kopen (ik had er nog maar eentje over).
De mensen die met mij meedoen met de kuur, ik heb ze in een WhatsApp groep gezet, vertelden vandaag (dag 4) wat de kuur tot nu toe met hen gedaan heeft: ๐๐ณ๐ช๐ฎ๐ข, ๐ฃ๐ฆ๐ฏ 2๐ฌ๐จ ๐ข๐ง๐จ๐ฆ๐ท๐ข๐ญ๐ญ๐ฆ๐ฏ ๐, ๐ฉ๐ฆ๐ฃ ๐ฎ๐ฆ๐ฆ๐ณ ๐ฅ๐ช๐ฆ๐ฑ๐ฆ ๐ด๐ญ๐ข๐ข๐ฑ – ๐ท๐ฐ๐ฆ๐ญ ๐ฎ๐ฆ ๐จ๐ฐ๐ฆ๐ฅ – ๐ฉ๐ฆ๐ฃ๐ฃ๐ฆ๐ฏ ๐ฐ๐ฏ๐ป๐ฆ ๐ฅ๐ณ๐ข๐ข๐ช ๐จ๐ฆ๐ท๐ฐ๐ฏ๐ฅ๐ฆ๐ฏ ๐ฎ๐ฆ๐ต ๐ฅ๐ฆ ๐ต๐ข๐ฃ๐ญ๐ฆ๐ต๐ต๐ฆ๐ฏ ๐ฆ๐ฏ ๐๐ฉ๐ข๐ฌ๐ฆโ๐ดโฆ – ๐๐ฆ๐ณ๐ด๐ต๐ฆ 2 ๐ฅ๐ข๐จ๐ฆ๐ฏ ๐ฎ๐ฆ๐ฆ๐ณ ๐ฉ๐ฐ๐ฏ๐จ๐ฆ๐ณ ๐จ๐ฆ๐ท๐ฐ๐ฆ๐ญ ๐ฎ๐ข๐ข๐ณ ๐ซ๐ข, ๐ข๐ญ๐ด ๐ซ๐ฆ 1 ๐๐ฉ๐ข๐ฌ๐ฆ ๐ท๐ฆ๐ณ๐จ๐ฆ๐ฆ๐ต ๐ช๐ด ๐ฅ๐ข๐ต ๐ฏ๐ช๐ฆ๐ต ๐จ๐ฆ๐ฌ ๐ฉรจ ๐
. Dus het gaat best goed!
Vandaag is het pakket eten voor de hondjes binnengekomen. Sammie liet haar brokjes af en toe staan. Maar bij het eten wat we nu hebben staat ze te wachten tot ik het opgeschept en eet het meteen op. Net als Ollie. Het voedsel is net of je het thuis klaargemaakt hebt, heel natuurlijk. Dus geen wonder dat onze hondjes het heerlijk vinden. Als je wilt weten waar ik het besteld heb kun je me mailen.
Morgenmiddag geef ik een Swap (uitwisseling) Access Bars in de Beckart in Nijnsel. Er zijn 2 deelnemers, wordt weer gezellig.
____________________________________________________________
Reinigingskuur om jouw darmen te reinigen en jouw lichaam te vitaliseren:
โข overtollige afvalstoffen worden afgevoerd
โข darmen worden gereinigd
โข je kunt gemakkelijk wat kiloโs afvallen als je het programma volgt
โข je kunt zowel mentaal als fysiek een meer energiek en fitter gevoel ervaren